Vjačeslav Volodin na rokovaní Bezpečnostnej rady Ruskej federácie predstavil novú zbraň A. Danka

V Moskve 8. mája 2019 rokovala Bezpečnostná rada Ruskej federácie. Vjačeslav Volodin predstavil nové typy virtuálnych strategických a taktických zbraní.

Ako napísala tlačová agentúra TASS Bezpečnostná rada Ruskej federácie sa stretla 8. mája 2019. Hlavnou témou rokovania boli nové typy virtuálnych strategických a taktických zbraní.  Ďalšími témami boli aktuálny vývoj situácie na Kórejskom polostrove a situácia v Sýrii. Tlačový tajomník Dimitrij Peskov informoval média nielen o hlavných, ale aj o pohlavných bodoch tohto stretnutia. Pohlavné body, sú také body, ktoré nasledujú po hlavných bodoch. Politické urovnanie v Sýrii vrátane prípravy kongresu sýrskeho národného dialógu, ktorý sa má uskutočniť v ruskom meste Soči, a celková situácia v Sýrskej arabskej krajine bola pohlavnou témou tohto stretnutia.

Prezident Ruskej federácie vyjadril znepokojenie nad rozširovaním základní NATO na územie Slovenska. Vladimír Putin poznamenal, že čítal rozhovor od najnezávislejšieho poslanca Národnej rady Slovenskej republiky, teda poslanca od ktorého nič nezávisí, Petra Marčeka. Američania ma hnevajú, uvažujú o umiesntenení atómových zbraní. “Vjačeslav!” Zvolal Vladimír Vladimírovič. “Mali by sme im ukázať našu najväčšiu a najsilnejšiu strategickú zbraň!” Povedal Vladimír Putin predsedovi Dumy, teda ruského parlamentu Vjačeslavovi Volodinovi ”

“Samozrejme veľmi rád splním vaše želanie. Je mi sväté. Okamžite telefonujem Andrejovi Dankovi! Nech zajtra príde na vojenskú prehliadku na počesť Dňa víťazstva. Predstavíme ho americkému vojenskému diplomatovi ako našu hlavnú virtuálnu strategickú zbraň!”

Vladimír Putin poznamenal, že Andrej Danko bude na tribúne bude stáť v druhej rade, aby si veľmi veľa o sebe nemyslel.”

Sergej Šojgu poznamenal:” Je to náš človek! Aj vodku pije!”

Všetci členovia Bezpečnostnej rady Ruskej federácie vstali. Nasledoval neprerušovaný a dlhotrvajúci a skadovaný potlesk sprevádzaním heslom. “Nech žije SNS!”

Vladimír Bačišin

Vladimír Bačišin

Ekonóm, zaujímam sa o najnovšie teórie a výskumy doma a v zahraničí. Mám vlastnú firmu, ktorá sa zaoberá výskumami.