Na budúcej návšteve Igora Matoviča v Paríži bude premiér strýco Marcin a tetka Agneša na LP OPUS

PARÍŽ / BRATISLAVA – Poradcovia premiéra Igora Matoviča pripravujú ďalšiu jeho návštevu v Paríži. Hlúposráči a hlúposráčky navrhujú, aby hudobné nakladateľstvo OPUS vydalo opäť známe dielo Strýco Marcin a tetka Agneša trkocú.

A to bude zrejme, pravdepodobne, s pravdepodobnosťou blížiacou sa sto percent, teda zrejme známa trnafsky povedané “plotňa” Strýco Marcin a tetka Agneša trkocú. Ku každej LP pre francúzskych partnerov budú pribalené nožičky na papier. K nim bude návod ako ich deti ostrihajú pred návštevou Slovenskej republiky. Premiér Francúzska strýco Marcin tak konečne dostane svoju nahrávku, ktorú tajne nahral v štúdiu slovenského hudobné vydavateľstvo OPUS v Pezinku. Nahrávku plotne nájdete tu. 

Počas druhej návštevy Igora Matoviča sa pripravuje aj prekvapenie pre deti v Cannes. Premiér spolu s novým členom OĽaNO Jánom Počiatkom, odovzdajú vilu v majetku Slovenskej republiky do užívania samospráve v Cannes. Bude v nej škôlka pre deti slovenských podnikateľov. Najmä pre tých čo nakupujú testy, a sú samozrejme z Trnavy. Pribudnú k nim aj deti majiteľov firiem, ktoré budú nakupovať análne testy a tých, ktorým sa bude platiť za smsky, ktorými sa bude žiadať o povolenie na prechádzky. Prítomní na otvorení škôlky budú vnuci spisovateľa Georga Orwella a pravnuci J. V. Stalina.

 

Vladimír Bačišin

Vladimír Bačišin

Ekonóm, zaujímam sa o najnovšie teórie a výskumy doma a v zahraničí. Mám vlastnú firmu, ktorá sa zaoberá výskumami.