Sex počas letu na padákoch sa skončil v nemocnici

WASHINGTON  – Pár američanov sa rozhodol pre sex počas zoskoku na padáku. Skončil v nemocnici. Podelili sa o svoje skúsenosti v šou Sex Sent Me to ER.

William a Leslie si hovoria, že sú adrenalínoví narkomani. Dvojica spolu strávila niečo vyše roka a rozhodla sa zažiť nové vnemy v sexe – Leslieho hlave napadla myšlienka s padákom. “Pretože sme obaja boli v vrecovitých šortkách, myslela som si, že nebudú žiadne problémy,” pripustilo dievča.

Pár unesený procesom však zabudol otvoriť padák v požadovanej výške. Uvedomujúc si, ako blízko je Zem, sa Williamovi podarilo otvoriť  padák jeho milenky a potom aj jeho vlastný, ale počas otvorenia ho padák udrel do tváre.

“Keď som ho uvidela na zemi, najskôr som si myslela, že je mŕtvy,” spomenula si Američanka. V nemocnici Williamovi povedali, že vyviazol so zlomeným nosom a narazenými slabinami. Jeho priateľka sa nezranila.

19. marca bolo oznámené, že rodina muža, ktorý sa zrútil počas zoskoku padákom, ukázala prostredníctvom právnika video o smrti. V auguste 2016 sa 18-ročný Tyler Turner rozhodol pre zoskok padákom. Predtým nahral video, na ktorom zdieľal svoje emócie. Mladý muž priznal, že sa trochu bál.

Vladimír Bačišin

Vladimír Bačišin

Ekonóm, zaujímam sa o najnovšie teórie a výskumy doma a v zahraničí. Mám vlastnú firmu, ktorá sa zaoberá výskumami.