Poistenie: 4U – FOR YOU má celkom 10 000 klientov

BRATISLAVA / PRAHA – Poisťovni YOUPLUS sa v prvej polovici februára podarilo prekonať  číslo prvých 10.000 nových uzatvorených poistných zmlúv.

Počet klientov, teda poistených osôb, je ešte väčší ako 15.000. Je to z toho dôvodu, že na jednej zmluve je možné poistiť až 10 klientov súčasne.

Nové uzatvorené zmluvy tak v Čechách ako aj na Slovensku doplnili portfólio takmer 46.000 zmlúv poisťovne Basler, ktoré poisťovňa YOUPLUS  prevzala v decembri 2019.

„Z presiahnutia tohto pomyselného míľnika máme veľkú radosť. Aj napriek  mimoriadnej situácii okolo ochorenia Covid-19 bol pre nás rok 2020 prvým rokom plnej prevádzky a tiež rokom kontinuálneho rastu, ktorý vnímame ako potvrdenie dôvery zo strany našich klientov ako aj všetkých obchodných partnerov,“ hovorí Ľubor Vrlák, CEO YOUPLUS CZ/SK. „Myslíme si, že v dosahovaní cieľov nám rozhodne pomáha naša stratégia bezpapierového a plne digitalizovaného uzatvárania a kompletnej správy zmlúv. To bola naša hlavná nosná myšlienka už pri štarte v roku 2019 a počas pandémie sme potom z tejto výhody ťažili. Čas veľmi rýchlo ukázal, že ide o budúcnosť celého poisťovacieho trhu, ktorú budeme aj naďalej podporovať a rozvíjať,” dodáva Ľubor Vrlák.