Milan Krajniak spieva protestsong “Drvivá väčšina”

BRATISLAVA – Minister práce sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky Milan Krajniak naspieval pieseň Drvivá väčšina so skupinou Krížiaci. Milan Krajniak kandidoval za politickú stranu Sme rodina, ktorej predsedá Boris Kollár. Hodnotenie kvality hudby a textu skupiny Krížiaci necháme na ctených čitateľov.

Pred vstupom do politiky pracoval v jednej firme s podnikateľom Petrom Blehom. Zakladali firmy registrované v daňových rajoch. Ich firma má názov Perker & Young, s. r. o. Bratislava. Jej vlastníkom boli Milan Krajniak a Peter Bleha. Neskôr sa majiteľom ich firmy stala spoločnosť registrovaná v americkom daňovom raji, štáte Delaware.  Jej obchodné meno a adresa sú nasledovné: MADISON CONSULTANCY SERVICES, Inc. 1013 Centre road, Wilmington, Delaware 198 05. USA.

Milan Krajniak (30. január 1973) je slovenský politik, ktorý od marca 2020 s prestávkou od 17. marca 2021 do 8. apríla 2021 zastáva post ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky najprv vo vláde Igora Matoviča a v súčastnoti vo vláde Eduarda Hegera. Od roku 2016 je poslancom Národnej rady SR a podpredsedom hnutia SME RODINA. Bol predsedom Výboru NR SR pre preskúmavanie rozhodnutí Národného bezpečnostného úradu a členom Výboru pre obranu a bezpečnosť. V roku 2019 neúspešne kandidoval na post prezidenta. Jeho prastrýko bol Ernest Otto.

Ernest Otto (1917 – 1962) bol slovenský komunistický politik, stredoškolský pedagóg, partizán, účastník SNP. Po druhej svetovej vojne krivo obvinený a odsúdený 2. septembra 1950 vo vykonštruovanom procese proti tzv. titovským špiónom a rozvratníkom (spolu s Rudolfom Lančaričom) na trest smrti. Prezident Klement Gottwald ho amnestoval.  „Skutok, za ktorý bol Ernest Otto odsúdený sa buď vôbec nestal, alebo sa stal, no nenaplnil skutkovú podstatu žiadneho trestného činu.“ Píše sa v jeho amnestii z roku 1964.

Milan Krajniak bol v rokoch 2003 až 2006 členom prezídia Fondu národného majetku SR. V rokoch 2010 až 2012 bol poradcom ministra vnútra Daniela Lipšica (KDH), okrem iného sa venoval boju proti rómskej kriminalite. Dobrovoľne sa vzdal funkcie v januári 2012, nakoľko mal podľa spisu Gorila patriť medzi členov prezídia FNM, ktorí hlasujú podľa požiadaviek investičnej skupiny Penta Investments. 

Pred voľbami do Národnej rady Slovenskej republiky sa Milan Krajniak venoval vydávaniu osobnej internetovej stránky s titulom Posledný Križiak.

Sám o sebe napísal na svojej stránke Som križiak a som na to hrdý : “Krížové výpravy tvorili jedno z najobdivuhodnejších období histórie našej civilizácie. Naša západná kresťanská civilizácia vtedy zaostávala za vyspelejšími Byzantíncami a Arabmi. Napriek tomu sme boli schopní dobyť Jeruzalem a takmer dvesto rokov brániť zámorské územia na Blízkom východe.” napísal minister na svojej stránke. Podpísal sa Ignác Milan Krajniak.

Počas križiackych výprav boli rytierske cnosti vložené do služieb čohosi vyššieho. Križiaci verili, že svoje rytierske cnosti dávajú do služieb Boha a jeho vôle.

Na politickú situáciu reaguje aj protestsong Mariána Greksu Vypadni klamár, vypadni podvodník, vypadni plagiátor.