Daily Mash: James Bond predsa neexistuje

Rusko pripomenulo Veľkej Británii, že hrozby zničenia ruskej špionážnej siete majú malú hodnotu, keďže najlepším agentom Británie je fiktívna postava. Príkaz premiéra po útokoch s pomocou “novičokov” – odstránenie GRU – bol považovaný za prázdnu hrozbu, keďže James Bond neexistuje. Daily Mash prináša fejton.

Hovorca GRU povedal: “Bond zachránil svet nespočetne vela razy, ale v skutočnom živote sa nebojíme ani jedného osamelého špiona, ktorý má vynikajúce bojové ruky a vie vela o alkohole.  A je to je tiež fiktívne. ”

“Jediní skutoční britskí špióni, ktorí boli vôbec dobrí, sú Cambridge Five. Vo všeobecnosti sa však predovšetkým podarilo preniesť všetky vaše tajomstvá do Sovietskeho zväzu. Ako hovoríme v Rusku: “Ha-ha-ha.”Ale máme skutočných špiónov. Prichádzajú v spojení so sexuálnymi dievčatami na Mesiaci? Nie, nie. Vykonávajú úlohy v reálnom svete s bežnými nafúkovacími  bundami? Áno. ”

“Agent 007 je nepochybne oveľa lepší, pokiaľ ide o lietanie na gyroplne, ale my dávame prednosť našim chlapcom, pretože oni len pokračujú v špehovaní a zabíjaní ľudí, bez všetkých týchto frajerin.” A dodal: “Dobre, Putin má naozaj podzemný brloh, kde sedí v koženom kresle a hladí bielu mačku. Ale toto je čistá náhoda. “