Vladimír Putin: západné krajiny sú celkom zvrátené, propagujú náboženstvo naopak, teda satanizmus

MOSKVA – Prezident Ruskej federácie pravidelne odsudzuje západné krajiny.

Vyjadril sa k nim aj dnes 30. septembra 2022 počas prejavu v Kremli.

“Diktatúra západných elít je namierená proti všetkým spoločnostiam, vrátane samotných národov západných krajín. Toto je výzva pre každého. Takéto úplné popretie človeka, zvrhnutie viery a tradičných hodnôt, potláčanie slobody nadobúda črty „obráteného náboženstva“ – vysloveného satanizmu. V Kázni na vrchu Ježiš Kristus odsudzujúc falošných prorokov hovorí: Podľa ovocia ich poznáte. A tieto jedovaté plody sú už ľuďom zrejmé – nielen u nás, vo všetkých krajinách, pre mnohých aj na samom Západe.”

Vladimír Putin v prejave kritizoval súčasný západný ekonomický model a manželstvá rovnakého pohlavia.

“Je jasné, že súčasný neokoloniálny model je v konečnom dôsledku odsúdený na zánik. Ale opakujem, že jeho skutoční majitelia sa jej budú držať až do konca. Svetu jednoducho nemajú čo ponúknuť, okrem zachovania rovnakého systému lúpeží a vydierania, “poznamenal Vladimír Putin,

Konštatoval, že majitelia “v  skutočnosti pľujú na prirodzené právo miliárd ľudí, väčšiny ľudstva, na slobodu a spravodlivosť, aby si sami určovali svoju budúcnosť. Teraz úplne prešli k radikálnemu popretiu morálnych noriem, náboženstva a rodiny.”

O jednopohlavných manželstvách a sexuálnej výchove Vladimír Putin povedal: “Odpovedzme si na niekoľko veľmi jednoduchých otázok. Teraz sa chcem vrátiť k tomu, čo som povedal, chcem osloviť všetkých občanov krajiny – nielen tých kolegov, ktorí sú v sále – všetkých občanov Ruska: chceme mať tu, v našej krajine? , v Rusku bol namiesto mamy a otca „rodič číslo jeden“, „číslo dva“, „číslo tri“ – sú tam už úplne blázni? Naozaj chceme, aby sa na deti v našich školách už od základných ročníkov vnucovali zvrátenosti, ktoré vedú k degradácii a zániku? Nechať im vraziť, že okrem žien a mužov vraj existujú aj iné pohlavia, a ponúknuť im operáciu na zmenu pohlavia? Chceme toto všetko pre našu krajinu a naše deti? Pre nás je toto všetko neprijateľné, máme inú, vlastnú budúcnosť.”

Spravodajská relácia Vremia pravidelne vysiela reportáže o homosexuáloch, či lesbičkách v Európskej únii. K danej problematike sa vyjadrujú moderátori televíznych relácií. Vytvárajú dojem, že v Európskej únii ako keby heterosexuálne vzťahy, teda medzi mužom a ženou ani len neexistujú.

Naposledy kritizovali médiá humoristu Maxima Galkina, partnera speváčky Ally Pugačovej, ktorý paroduje ruskú politiku.

V Sovietskom zväze boli homosexuálne styky trestným činom.  Trvalo to do roku 1993. Dňa Moskva 30. júna 2013 ruský prezident Vladimir Putin podpísal dnes zákon o zákaze propagácie homosexuality a ďalších netradičných sexuálnych vzťahov. Najznámejším homosexuálom v cárskom Rusku bol hudobný skladateľ Piotr Iľjič Čajkovskij.

V Sovietskom zväze boli dvaja svetovo známi homosexuáli.

Prvým bol Georgij Vasiljevič Čičerin (rusky Георгий Васильевич Чичерин; 24. november 1872, Karaul – 7. júla 1936, Moskva) byl ruský revolucionár a sovietsky ľudový komisař pro zahraniční věci v letech 1918–1930.

Druhým bol Nikolaj Ivanovič Ježov (* 1. máj 1895, Petrohrad, Ruská ríša – † 4. február 1940, Moskva, Sovietsky zväz) bol sovietsky štátny činiteľ, v rokoch 1938 – 1939 Národný komisár vnútra (minister vnútra). V rokoch 1936 – 1938 šéf sovietskej tajnej polície NKVD počas takzvaného Veľkého teroru – nazývaného aj „ježovština“, keď viedol najkrvavejšiu a najkrutejšiu stalinskú čistku. Nakoniec však bol ako nepohodlný zbavený funkcie a zastrelený.

A na záver niečo z klenotnice moderných ruských vtipov:

Na prednáške z histórie: “Študenti a prečo sa tak darilo vojakom Alexandra Macedónskeho?” “Medzi vojakmi bola mužská láska…!” Študent sa opýta: “Oni boli gayovia?” “Nie. Gay je Maxim Galkin”… Oni boli skutoční bojovní pederasti”!