Predpredaj lístkov na festival Sziget 2022 začne už o niekoľko dní

BUDAPEŠŤ – Jeden z najväčších rockových festivalov v strednej Európe Sziget sa uskutoční v dňoch 10. až 15. augusta 2022. Fanúšikovia si môžu už teraz, v špeciálnej 48 hodinovej akcii, kúpiť permanentky za najnižšie ceny. Predpredaj sa spustí  12. augusta 10:00 potrvá do 14. augusta 10:00.

Sziget festival sa pripravuje na návrat v roku 2022 a veľkolepú oslavu s najväčšími menami hudobnej scény a najlepšími vystupujúcimi vo svojej histórii. Organizátori museli kvôli pandémii vynechať dva ročníky, teraz však už pracujú naplno, aby sa Sziget vrátil v roku 2022 v plnej sile. V roku 2019 festival privítal viac ako pol milióna návštevníkov z viac ako 100 krajín, ktorí mali šancu užiť si viac ako 1000 hudobníkov a umelcov, vedcov či aktivistov ako napríklad Eda Sheerana, Foo Fighters či Post Maloneho, ale aj Jane Goodall či Emtithal Mahmoudu.

Sziget festival 2022 od 10. do 15. augusta očakáva fanúšikov z celého sveta a prvá možnosť kúpiť si festivalovú permanentku bude už od 12. augusta 10:00, predaj bude trvať len 48 hodín. Festivalová permanentka na celý festival bude v cene 250 € a VIP permanentka so špeciálnymi bonusmi za 450 €. Ďalší predaj vstupeniek bude spustený na jeseň, kedy organizátori zverejnia aj prvé mena z budúcoročného programu. Najaktuálnejšie informácie o festivale sú k dispozícii na portáli www.szigetfestival.com.

Locomotiv GT Mi lesz velem ? Čo bude so mnou?  Sziget 2007. Pieseň vyšla na albume Mindenki. Opus – 9116 0829, Pepita – SLPX 17564. 1979.

Sziget festival privíta každoročne stovky tisícok návštevníkov a jeho cieľom je priniesť počas 6tich dní tie najväčšie mená hudobnej scény z najrôznejších žánrov. Sziget však nie je len o hudobných zážitkoch: je o láske, umení a slobode vo všetkých podobách! Je to hudobný a kultúrny festival, ktorý návštevníkom ponúkne jedinečné leto plné koncertov, umeleckého programu, predstavení, besied a mnoho ďalšieho. Návštevníci môžu navštíviť besedy či prednášky, pozrieť si divadelné a cirkusové predstavenie, alebo si zašportovať, len tak odpočinúť na pláži. Sziget v maďarčine znamená „ostrov“, samotný festival sa nachádza na nádhernom Óbuda ostrove v srdci Budapešti. Leží v blízkosti centra mesta a dáva možnosť návštevníkom festivalu prehliadnuť si Budapešť. Na Szigete máte na výber z mnohých možností, a každá stojí za vyskúšanie!