Päť najpoučnejších výrokov pána Eduarda Hegera

BRATISLAVA – Užívatelia sociálnych sietí vybrali päť najznámejších “najpoučnejších” výrokov pána premiéra Eduarda Hegera. Alebo, ako premiér píše fejtóny sám o sebe. Šetrí čas novinárom.

Výroky číslo 1:

A čo je lepšie, dať si koktail už cez deň, poobede?

A čo je lepšie, dať si koktail už cez obed, a nikto nevie, že pijete alkohol?

Práve preto je vodka úžasná, pretože cukor na druhý deň vám spôsobí veľa bolesti.

Ak sa chcete dobre opiť, nepite cukor, nejedzte cukor, nepite nič sladké, ale pite len kvalitný alkohol, na druhý deň ste svieži. Sme toho živým dôkazom.

Výroky číslo 2:

Občania Slovenskej republiky budú celý rok platiť tú istú cenu, z hľadiska elektriny aj plynu, ako je to aj teraz, len v inej výške.

Výroky číslo 3:

Pozrite sa, menšinová vláda je menšinová. To znamená, že má v parlamente menšinu. Celý čas hovoríme, a som prekvapený, že niekoho to prekvapuje., že menšinová vláda nemala dnes v parlamente väčšinu. Som prekvapený, že to niekoho prekvapuje. Nás to neprekvapuje.

Výroky číslo 4:

Viete čo? Ja veľa chodím po regiónoch. Stretávam sa s ľuďmi. Ja sa chcem len z tohto miesta poďakovať mnohým ľuďom, ktorí prídu za mnou, ja ich ani tak nepotrebujem. Pýtam sa. Mnohí ľudia prídu za mnou, podajú mi ruku a povedia: “Pán premiér vydržte!” “Vydržte, mi nechceme návrat toho čo tu bolo”. My nechceme návrat tých strán, ktoré chovali mafiu na najvyšších miestach politických. My Vám držíme palce. Vidíme…

Výroky číslo 5:

Zaočkovaní výrazne menej šíria tento vírus. Čo je prirodzené, lebo majú v sebe protilátky. Ako dobre vieme, protilátky sú protilátky. Sú preto proti látky, lebo sú proti látky.