Kazachstan: Tretia medzinárodná zdravotnícka konferencia bude v septembri v režime on-line

NUR-SULTAN – Ministerstvo zdravotníctva Kazašskej republiky plánuje usporiadať III. každoročnú medzinárodnú výstavu „Digital Health V. 3.0 COVIDFREE“ od 25. do 26. septembra 2020 – tentoraz vo virtuálnom formáte.

Podľa organizátorov bude výstava „Digital Health v.3.0 COVIDFREE“ poskytovať platformu pre otváranie nových príležitostí v digitálnom svete, stretávanie sa s najlepšími odborníkmi v oblasti zdravotnej starostlivosti a digitalizácie, diskusiu o prelomových nápadoch.

V rámci tohto podujatia sa bude diskutovať o najnovších úspechoch v oblasti digitálnych technológií, farmaceutického priemyslu, zdravotníckeho vybavenia, lekárskeho vzdelávania a zdravotnej turistiky. Spolu s hosťami a účastníkmi podujatia sa budú analyzovať otázky zlepšovania modernizácie digitálnej zdravotnej starostlivosti a tiež sa bude diskutovať o medicíne pred pandémiou, počas nej a po nej.

V podmienkach karanténnych obmedzení tento rok ministerstvo zdravotníctva Kazašskej republiky navrhuje nový prístup k komunikácii. Pre bezpečnosť účastníkov sa vytvára virtuálny svet, ktorý úplne opakuje podujatie, ktoré poznáme, a všetky procesy s nim spojené. Nové riešenie od kazašských vývojárov poskytne pocit skutočnej prítomnosti. Účastníci budú mať možnosť navštíviť 3D virtuálnu výstavu, kde na každom stánku bude možnosť spojiť sa a porozprávať sa so zástupcom spoločnosti, usporiadať skupinové stretnutie v trojrozmernej dimenzii.

Vo virtuálnych halách sa budú konať panelové diskusie, pri ktorých sa očakáva viac ako 150 prezentácií. Tato virtuálna udalosť sa tiež stane platformou pre vytváranie sietí, možnosť výmeny kontaktov a telefonovania.

Zástupcovia IT priemyslu v oblasti rozvoja digitálnej zdravotnej starostlivosti, zdravotníckeho cestovného ruchu (kliniky, zdravotné strediská a špecializované cestovné kancelárie), farmaceutického priemyslu, vedeckého a akademického prostredia, vládnych agentúr, podnikateľská komunita, medzinárodných organizácií, mimovládnych organizácií, výrobcovia zdravotníckej techniky a vybavenia, špecialisti v oblasti komercializácie technológií sú pozvaní, aby sa zúčastnili konferencie.

Viac informácií získate na tel. čísle +7 702 777 84 19 alebo na mail adrese: info@dhealth.kz alebo na webovej stránke www.dhealth.kz.

Informácie o minulých takýchto udalostiach sú k dispozícii na webovej stránke dhealth.kz, ako aj na kanáli YouTube: Digital Health Astana.