Hifi slúchadlá ponúka gramofón ProJect Debut Pro S / Pick IT S2 C BLACK Satin Black, 30 rokov firmy

BRATISLAVA – Ide o jubilejný gramofón vyrobený k 30. výročiu spoločnosti PRO-JECT s ramenom typu S, osadeným prenoskou Pick it S2 C

Debut PRO S je míľnikom na nasledujúce desaťročie: Kultový produkt, ktorý oslavuje veľký úspech reprodukcie analógovej hudby a radosť z domáceho Hi-Fi počúvania.

Od roku 1991 ponúka Pro-Ject ako iniciátor analógového combacku vysoko kvalitné hi-fi produkty za rozumnú cenu, určené ako pre bežných zákazníkov, tak pre náročných milovníkov hudby a audiofilov. Od začiatku firma deklaruje analógový gramofón ako logickú voľbu pre najprirodzenejšiu a najdostupnejšiu hudobnú reprodukciu. Hlavný dôraz je, a vždy bol, na použité materiály a technológie. Tvar a design Pro-Ject gramofónov, ktoré sú vyrábané v Európe, je vždy diktovaný predovšetkým funkčnosťou.

Dizajn Pro-Ject je veľmi jednoduchý a výrobky sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality: MDF, ocele a hliníka. Plast nie je využívaný z dôvodov zvuku, trvanlivosti a lásky k životnému prostrediu. Výsledkom je jednoduchý, estetický a vysoko kvalitný produkt so skvelým zvukom za nízku cenu. Vďaka svojim kvalitám je tento gramofón určený pre všetkých priaznivcov analógového zvuku, ktorým zaručuje získal gramofón DEBUT PRE prestížne ocenenie EISA 2021 v kategórii gramofón s najlepším pomerom výkon/cena.

V roku 2021 značka project zavŕšila veľmi úspešných 30 rokov od založenia a pri tejto príležitosti predstavila jubilejný model gramofónu DEBUT PRO, ktorý nastavuje nové štandardy v entry level kategórii. Na tento model nadväzuje dizajnovo inovovaná verzia DEBUT PRO S, osadená ramenom typu S a špeciálne navrhnutou av spolupráci s Ortofonom aj vyrobenou štýlovou prenoskou PICK IT S2 C BLACK. Po 30 rokoch sa tak jedná o jednoznačný „návrat ku koreňom“.

Viac informácií na stránke: www.hifisluchadla.sk

ProJect Debut PRO S / PICK IT S2 C BLACK Satin Black

  
Fotografaie: www.hifisluchadla.sk
Vladimír Bačišin

Vladimír Bačišin

Ekonóm, zaujímam sa o najnovšie teórie a výskumy doma a v zahraničí. Mám vlastnú firmu, ktorá sa zaoberá výskumami.