YOU PLUS začína inú stratégiu komunikácie

BRATISLAVA – Poisťovňa YOUPLUS štartuje s novým komunikačným konceptom.

Po rokoch, keď svoju marketingovú komunikáciu smerovala primárne na B2B segment, teraz sa viac zameria na koncových klientov poisťovne. Medzinárodný tender vyhrala slovenská agentúra ČOSI, ktorá posilní strategické, kreatívne a komunikačné aktivity YOUPLUS v Českej republike aj na Slovensku.

Poisťovňa YOUPLUS smerovala svoju doterajšiu marketingovú komunikáciu primárne smerom k B2B klientom, teda k finančným agentom. Na základe strategického rozhodnutia, ktoré berie do úvahy prirodzený vývoj spoločnosti a posilňovanie jej pozície na trhu, sa tento koncept upravuje a YOUPLUS zvyšuje intenzitu svojej komunikácie smerom ku koncovým klientom poisťovne.

„Úprava komunikačnej stratégie reflektuje prirodzený vývoj našej poisťovne. Jej cieľom je posilnenie značky YOUPLUS v segmente životného poistenia. Veríme, že budovanie povedomia o značke prispeje k ďalšiemu rozvoju našich aktivít a upevneniu našej pozície na trhu životného poistenia,“ hovorí Ľubor Vrlák, generálny riaditeľ YOUPLUS CZ/SK.

V tejto súvislosti vypísala poisťovňa medzinárodný viackolový tender na kreatívny koncept a marketingovú komunikáciu, z ktorého vyšla víťazne slovenská agentúra ČOSI. Ta posilní strategické, kreatívne a komunikačné aktivity YOUPLUS v Českej republike a na Slovensku.

 

Vladimír Bačišin

Vladimír Bačišin

Ekonóm, zaujímam sa o najnovšie teórie a výskumy doma a v zahraničí. Mám vlastnú firmu, ktorá sa zaoberá výskumami.