The Daily Mash: Rusi sa mi nabúrali do maturity

Jeden z žiakov úrovne “A” verí, že jeho práca bola hacknutá Rusmi a potom ju premenila na nešťastnú sadu špatne premyslených myšlienok. Tom Logan odovzdal zvyšky svojej práce po tom, čo určitý “agent Kremeľ” premenil ho na nesúvislý súbor slov od muža, ktorý používal marihuanu nepretržite od minulého septembra a pravdepodobne ju aj nepoužíval. Napísala online stránka The Daily Mash.

“Putin podkopáva sebavedomie takého pracovitého študenta ako ja. Je to veľmi nečestné, “povedal Logan. “Ale po tom všetkom, čo urobil s mojimi anglickými spismi, stratil som vieru, že by som mohol bojovať proti nemu.” Nechcem podnecovať paranoiu ruskej studenej vojny o tom, že smerujeme k tretej svetovej vojne. Ale prisahám, že úplne vymazal moju prácu z geografie, ktorá sa venovala záplaveným jazerám. ”

“Bohužiaľ, výsledky mojich maturitných skúšok GCSE  tiež napadli a v dôsledku toho sa všetky ukázali ako faek (falošné). Kto vie, aké body by som dostal, ale bude mi to vyhovovať, ak nakoniec skončíte a dáte mi tri známky “veľmi dobre” (three Bs). “