Putinovi to došlo, s Trumpom vôbec nekonšpiroval

Vladimir Putin, ktorý povedal, že je „len ohromený“ odhaleniami z nedávno publikovaných výsledkov vyšetrovania, je údajne v šoku. Dofrasa, a s kým som to spoluracoval?” Ruský prezident sa pýta. Americký portál The Onion hovorí o Putinovej reakcii na Mullerovu správu.

Vladimir Putin, ktorý povedal, že je „len ohromený“ odhaleniami z nedávno publikovaných výsledkov vyšetrovania, je údajne v šoku.

V utorok sa k nemu začalo pripájať, že napriek všetkému sa s prezidentom Donald Trump nezúčastnil žiadnej tajnej dohody počas prezidentskej kampane. „Čo do pekla? Pracoval som na tom veľmi tvrdo – ak som sa nedostal do zločinného sprisahania so zástupcami Trumpa, potom s kým som vstúpil do sprisahania? “ tajnú komunikáciu s jednotlivcami, ktorých predtým považoval za vysoko postavených úradníkov Trumpa, a teraz má podozrenie, že sú to roboty alebo anonymní internetoví trollovia.

Kámo, zdalo sa to tak uveriteľné. Nemôžem uveriť, že by som mohol byť tak oklamaný. Strávil som toľko času elektronickou poštou s DonaldTrump46@hotmail.com o kompromitovaní procesu demokratického hlasovania, ale teraz sa ukázalo, že toto všetko bolo falošné? A trávili sme toľko času zbieraním tejto špiny na zlých ľudí. Dofrasa, mám pocit, že som premárnil veľa svojho života. “ V čase, keď bol tento článok v tlači, Putin urýchlene skontroloval, či Rusko jasne podporuje diktátora v Sýrii, a nie v inej krajine.