Otváranie nových možností: Integrácia RECRU s www.worki.sk pre efektívny nábor zamestnancov

BRATISLAVA – RECRU sa počas 12 rokov svojej existencie etabloval ako dôveryhodný partner v oblasti personálneho riadenia, vyznačujúc sa najmä schopnosťou efektívneho inzerovania pracovných ponúk.

Informuje o tom postál www.worki.sk.

S touto platformou môžu klienti rýchlo a jednoducho publikovať svoje inzeráty, čo im umožňuje osloviť širokú škálu potenciálnych kandidátov a optimalizovať tak svoj výberový proces.

Integrácia s worki.sk predstavuje nový stupeň v tomto úsilí, pričom poskytne klientom RECRU ešte širší dosah a lepší prístup k uchádzačom. Pracovný portál Worki priláka tisíce uchádzačov denne a možnosť zdieľania pracovných ponúk priamo na Worki cez RECRU zvyšuje viditeľnosť a dostupnosť inzerátov pre široké spektrum uchádzačov, čím sa výrazne zvyšuje úspešnosť náborového procesu.

Táto spolupráca sa stáva ešte hodnotnejšou vďaka integrácii nástroja ChatGPT v RECRU. Pútavý popis pracovnej pozície je v RECRU možné vygenerovať jedným klikom. Text je automaticky rozdelený do kategórií ako pracovná náplň, požiadavky či zamestnanecké výhody a pripravený na publikovanie. Personalisti tak vďaka sile AI získavajú viac času na strategickejšie úlohy a budovanie vzťahov s kandidátmi. Pre viac info o tejto funkcii si dohodnite online ukážku s RECRU tímom cez tento odkaz.

Integrácia RECRU s worki.sk je skutočne revolučným krokom v oblasti HR, ktorý prináša nový štandard efektívnosti a úspešnosti v náborovom procese. Nechajte sa inšpirovať a využite túto jedinečnú príležitosť a ak RECRU používate, naváhajte vyskúšať worki.sk pre zlepšenie svojho náborového procesu už dnes.

Vladimír Bačišin

Vladimír Bačišin

Ekonóm, zaujímam sa o najnovšie teórie a výskumy doma a v zahraničí. Mám vlastnú firmu, ktorá sa zaoberá výskumami.