Natialia Oreiro požiadala o ruské občianstvo

Speváčka Natalia Oreiro počas svojho vystúpenia v televíznej show “Večernij Urgant” vyzvala ruského prezidenta Vladimíra Putina, aby jej poskytol ruský pas.  Program moderuje Ivan Urgant. 

Natalia Oreiro povedala, že bola v Rusku viac ako 15 krát, a preto sa považuje za hodnú ruského občianstva. Sľúbila tiež, že bude „ešte viac ruská ako Gerard Depardieu“, francúzsky herec, ktorý v roku 2013 získal ruský pas.

Spaváčka sa objavila v televízii pred koncertným turné Natálii Oreiro mestami Ruskej federácie. Natalia  Oreiro sa stala známa v roku 2000 keď sa objavil argentínsky televízny seriál Divoký anjel, v ktorom vystupovala hlavná úloha.

Spaváčka nasleduje Depardieu, herca Stephena Sigal, dirigenta Theodore Currentzis, umelca Yuri Coopermana, ako aj početní atlétov, boxera Roy Jones Jr., zápasníka zmiešaných  bojovník bojových umení Jeffa Monsona, cyklistu Shane Perkins a iných, sa v posledných rokoch stali  ruskými občanmi.

Natalia Marisa Oreiro Iglesiasová  je uruguajsko-argentínska herečka, speváčka a módna návrhárka.  V telenovele Divoký anjel stvárnila úlohu Milágros. Tiež je držiteľkou uruguajského hereckého ocenenia, ktoré sa predáva raz za päť rokov. V roku 2018 naspievala pieseň United By Love, ktorá bola jednou z oficiálnych hymien majstrovstiev sveta vo futbale.