Najnovšie menštruácie papagájov v sociálnej sieti

Včera, dnes a aj zajtra budú najmúdrejší tí, ktorí nikdy nič neriadili.

Cez sociálne siete posielajú správy o tom, že Európsku úniu nepotrebujeme. Je to jedna téza časti ruských médií, ktoré vlastných obyvateľov presviedčajú o tom, že Európska únia je na nič. Nepáči sa mi to. Každý nech si pozametá pred svojim prahom. Na Slovensku máme papagájov, ktorí to nekriticky opakujú. Iní papagáji takým istým spôsobom kritizujú Ruskú federáciu.

Situácia masovej nákazy je niečo mimoriadne. Každý robí čo môže. Predstavme si, že by sme náhodou vystúpili z Európskej únie. Kvôli šíreniu vírusu by sme nič nedostali z 37 mld. EUR, ktoré Európska komisia vyčlenila na to, aby sa uhradili straty spojené s šírením vírusu a jeho liečením. Európska únia vytvorila špeciálny fond. Tí, ktorí hovoria a píšu, že Európska únia nič poriadne neurobila by mali aspoň čítať médiá. Mali by si prečítať aj to, že Svetová zdravotnícka organizácia tiež vytvorila špeciálny fond.

Na mediálnom trhu máme osoby, ktoré nevedno čo chcú. Nevyhovuje im ani európsky sociálny model, ani trhové vzťahy. Najradšej by boli, aby mali funkciu, tučné brucho, a aby im platili za nič nerobenie. Nechajte sa zvoliť, nastúpte do výkonnej funkcie a ukážte ako sa to robí.  Tešíme sa. Volebná kampaň sa skončila. Model príživníkov však vyzerá nasledovne. Najjednoduchšie je však tíško sedieť v kúte, menštruovať, hundrať, trepať a tárať. Len na základe 0,1% vo voľbách.

Vladimír Bačišin

Vladimír Bačišin

Ekonóm, zaujímam sa o najnovšie teórie a výskumy doma a v zahraničí. Mám vlastnú firmu, ktorá sa zaoberá výskumami.