Sieť Magnit dáva za fľaše a plechovky zľavu 10%

Ruský obchodný reťazec Magnit začne v spolupráci s pivovarníckou spoločnosťou AB InBev Efes prijímať hliníkové plechovky a plastové fľaše.

Výmenou za plechovky a fľaše môžete získať zľavu 10% na pivo “Biely Medveď”. Prví kupujúci budú môcť ako darček dostať značkový ekologický ruksak.  Pre príjem plechoviek a  fliaš v supermarketoch budú nainštalované špeciálne automaty, ktoré budú tlačiť zľavové kupóny. Pilotný projekt sa začne v šiestich predajniach reťazca. Média v minulosti napísali, že štvrtina Rusov sa snaží kvôli úsporám opätovne použiť plastové tašky, 41 percent niekedy, a 32 percent si vždy berú nové tašky.

Efes Breweries International N.V. je významný európsky výrobca piva.

Výroba Efes Breweries International N.V. je na území Turecka, Ukrajiny, Ruska, Kazachstanu, Moldavska, Gruzínska, Srbska. Od januára 2009, Efes, podľa svojich vlastných údajov, je 15. mieste na svete a piaty v Európe výrobcom piva vo fyzickom vyjadrení.

Magnit je ruský predajca a majiteľ obchodov s potravinami s rovnakým názvom, z ktorých väčšina má formát „samoobsluhay. K 30. júnu 2018, sieť spoločnosti zahŕňala 16 960 obchodov, z toho: 12 503 obchodov vo formáte “pri dome”, 244 hypermarketov, 213 supermarketov Magnit Semejnyj a 4000 obchodov Magnit Cosmetic. Predajne sa nachádzajú v 2808 lokalitách Ruskej federácie.

Vladimír Bačišin

Vladimír Bačišin

Ekonóm, zaujímam sa o najnovšie teórie a výskumy doma a v zahraničí. Mám vlastnú firmu, ktorá sa zaoberá výskumami.