Šiesty deň festivalu Symfónia umenia: nová dávka rozprávok, radosti a smiechu pre deti a dospelých

BRATISLAVA – Rozprávky pre deti na dnes pripravili organizátori festivalu Symfónia umenia.

Budú na námestí Ostredky, Dr. Vladimíra Clementisa o 17.00. Vstup je bezplatne.

Jedinečný koncept tohto predstavenia je v tom, že na pódiu sa zozbierali hrdinovia a postavičky z rôznych slovenských rozprávok. Tí sa stretávajú na jednom mieste, aby spoločne zvládli úlohu oslobodiť slnko. No, ako sa hovorí, iba ten najväčší hrdina dokáže splniť takúto odvážnu úlohu. A kto by to bol? Hrdinský a odvážny Ďuro Truľo, samozrejme!

Príbeh sa odohráva okolo Ďura Truľu, ktorý je síce celkom obyčajnou postavičkou, no jeho odvaha je nesmierna. A práve odvaha a odhodlanie budú kľúčom k tomu, či dokáže zlomiť krutovládkyňu a oslobodiť slnko. Počas svojej cesty sa stretne s mnohými výzvami a prekážkami, ako sú Laktibrada a Valibuk, a práve tu prichádzajú do hry diváci. Ich úlohou je pomôcť Ďurovi Truľovi a stať sa tak súčasťou príbehu. Divadlo Zábavka zanecháva priestor na interakciu s divákmi, ktorí môžu pomáhať postavám prekonávať prekážky a tým ovplyvniť priebeh rozprávky.

Ak chcete zažiť nezabudnuteľný zážitok pre celú rodinu, “Rozprávkový hrdina” od Divadla Zábavka je tou správnou voľbou. Vstúpte do sveta rozprávok, kde sa odvaha stretáva s dobrodružstvom, a nechajte sa unášať pesničkami a magickou atmosférou. Staňte sa súčasťou tejto interaktívnej rozprávky a objavte, kto sa stane najväčším hrdinom práve pre vás!