Reiner Zitelman o desiatich mýtoch kapitalizmu

BRATISLAVA – Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika si Vás dovoľuje pozvať na ďalšiu z cyklu prednášok CEQLS. Historik, sociológ a autor bestsellerov Rainer Zitelmann bude prednášať v Bratislave v utorok 10. januára 2023 na tému mýtov a faktov o kapitalizme.

Finančné noviny o tom informoval Radovan Kazda z Konzervatívneho inštitútu M. F. Štefánika.

Prednáška bude v utorok 10. januára 2023 od 18.00 hod. do 20.00 hod. Bude v Pálffyho paláci na Zámockej ulici 47, v Bratislave.  Miesto prednášky je podľa digitálnej mapy mapy tu: https://goo.gl/maps/aa2yQLhxJxhYGtWM9)

Vstupné je  4 € resp. 2 € pre študentov +0,50 € v prípade požiadavky tlmočníckej staničky Vstupenku si môžete zakúpiť tu: https://tickpo.zoznam.sk/sk/listky/rainer-zitelmann-myty-a-fakty-o-kapitalizme-32095/

Členovia Klubu podporovateľov Konzervatívneho inštitútu (KPKI) majú bezplatný vstup, podmienený registráciou prostredníctvom formulára, ktorý je k dispozícii tu: https://forms.gle/KWX1hHuRWRwMERW18  Na mieste konania prednášky bude možné kúpiť si knihu Desať najväčších omylov antikapitalistov (MAFRA Slovakia, 2022) za cenu so zľavou 25 %.

Účastníci prihlásením zároveň vyjadrujú súhlas s vyhotovením a verejným použitím a zverejnením obrazových a zvukových záznamov z akcie organizátorom a vyjadrujú súhlas s účasťou na takých záznamoch.