Palletways: ocenenie Investors in People

BRATISLAVA – Spoločnosť Palletways opätovne ocenili medzinárodne uznávaným štandardom Investors in People (IIP). 

Ten sleduje schopnosť podniku efektívne viesť a rozvíjať svojich zamestnancov.
Najväčšia a najrýchlejšie rastúca dopravná sieť v paletovej preprave v Európe získala strieborný štandard, ktorý sa udeľuje len 20 percentám hodnotených organizácií. Z prestížneho ocenenia sa okrem materskej firmy vo Veľkej Británii potešili aj pobočky na Slovensku, v Nemecku, v Maďarsku, v Taliansku či tie na
Iberskom polostrove alebo v krajinách Beneluxu.

„Ústredným mottom programu Investors in People je to, že dobrí ľudia robia skvelý biznis, a tento významný úspech odráža záväzok celej našej spoločnosti neustále sa zlepšovať. Uisťuje nás tiež, že máme zavedené tie správne zásady – a čo je dôležité, vyzdvihuje kľúčovú úlohu, ktorú každý zamestnanec zohráva pri vytváraní dnešnej podoby našej organizácie,“ vyhlásil generálny riaditeľ spoločnosti Palletways Luis Zubialde.

„Sme nesmierne hrdí na to, že sme dostali vzácne uznanie za našu snahu neustále podporovať rozvoj našich zamestnancov, z čoho v konečnom dôsledku profitujú naši zákazníci. Chcel by som sa poďakovať všetkým našim ľuďom za ich obrovský prínos a odhodlanie. Práve oni sú našou veľkou devízou,“ dodal.
Spoločnosť Palletways získala premiérové ocenenie IIP v roku 2013.

Spoločnosť Palletways má viac ako 25-ročné skúsenosti s expresným doručovaním tovaru na paletách a neustále rozširuje svoju sieť do kľúčových krajín v rámci Európy, pričom buduje sieť viac ako 400 členov pôsobiacich vo viac ako 450 skladoch, ktoré ponúkajú širokú škálu služieb doručovania paliet, ktoré vám vyhovujú. Prevádzkujeme rad prémiových služieb (do 24 hodín v závislosti od lokality) a rad ekonomických služieb (do 48 hodín v závislosti od lokality).