MSC Cruises plávajú v mori aj strednej Európy

BRATISLAVA / RÍM – Taliani budú plávať v online priestore. Budú plávať spolu s obchodnými komorami v strednej a východnej Európe.

Konferenciiu poriada Taliansko-česká obchodná a priemyselná komora Talianska obchodná komora v Maďarsku,  Talianská obchodná komora v Bulharsku Talianská obchodná komora v Rumunsku a spoločnosť MSC Cruises.

Tento projekt vznikol s vedomím aktuálnej situácie poznačenej pandemickou krízou a s nádejou, že v blízkej budúcnosti príde ekonomické e sociálne oživenie.

Počas tlačovej konferencie budú predstavené protokoly o bezpečnosti a ochrane zdravia na palube výletných lodí MSC Cruises. Cieľom týchto protokolov, vyvinutých na podporu obnovenia prevádzky v Stredozemnom mori, je bezpečnosť a ochrana zdravia hostí, posádky a miestnych obyvateľov.

Digitálne podujatie sa uskutoční v hybridnom režime: účastníci budú pripojení online z 5 krajín, v ktorých pôsobia talianske obchodné komory, a to v Bratislave, Budapešti, Bukurešti, Prahe a Sofii. Globálny výkonný riaditeľ spoločnosti MSC Cruises, Angelo Capurro, spolu so svojim tímom budú pritom na palube lode MSC Grandiosa plaviacej sa v Stredozemnom mori, ktorá zakotví v talianskom prístave Neapol práve 15. decembra 2020, aby „privítala“ publikum na virtuálnej prehliadke jednej z ekologicky najvyspelejších lodí. Táto prehliadka odhalí eleganciu a taliansky dizajn priestorov a kajút lode, ako aj atmosféru zábavy, ale najmä priblíži hosťom, ktorí sa rozhodli znovu cestovať so spoločnosťou MSC Cruises, protokoly o bezpečnosti a ochrane zdravia na palube.

Podujatie je určené rozhlasovým a televíznym operátorom, novinárom odbornej tlače, cestovateľským blogerom, mienkotvorcom a influencerom, členom komôr, ako aj zástupcom združení pôsobiacich v cestovnom ruchu, ktorý je zameraný na výletné lode.

Registrácia:  szabova@camitslovakia.sk