Kuba: podnikateľské fórum bude v decembri

HAVANA / BRATISLAVA –  V decembri bude virtuálne podnikateľské fórum na Kube pod názvom FORO EMPRESARIAL CUBA 2020.  Registrácia je na nasledovnej adrese tu.

Organizuje ho Ministerstvo zahraničného obchodu a investícií Kuby  v dňoch 8-9.12.2020.  Vzhľadom na aktuálnu situáciu Covid-19, bude toto virtuálne podujatie vhodnou alternatívou k 38. ročníku Medzinárodného havanského veľtrhu FIHAV 2020 ako aj možnosť nadobudnúť nové kontakty.   V prílohe Vám posielam pozvánku organizátora.

Cieľom podujatia je udržiavať obchodné vzťahy a vytvoriť priestor na rokovanie a nadväzovanie obchodných kontaktov medzi kubánskymi a zahraničnými zástupcami spoločností. Taktiež bude predstavená ponuka vývozného sektoru a investičných príležitostí v krajine.

Dôležitou súčasťou online podujatia bude predstavenie najnovšieho portfólia príležitostí na Kube ( Cartera de Oportunidades) predstavenie nového vývozného tovaru (Oferta Exportable Cubana)

Pre účastníkov budú pripravené viaceré diskusné fóra ktorých témou bude jednotné kontaktné miesto pre zahraničný obchod (VUCE) a zahraničné investície (VUINEX) a zapojenie neštátnych foriem správy ( FGNE) do zahraničných obchodných aktivít.