Immofinanz prilákal nového nájomcu do Stop Shop v Poprade

POPRAD – Zákazníci nákupného parku Stop Shop v Poprade nakupujú v novej predajni LIDL. Prevádzkovateľom obchodného domu je rakúska firma Immofinanz.

Sortiment obchodného reťazca nájdu zákazníci na predajnej ploche o rozlohe až takmer 1500 m2, čo predstavuje 25 % z celkovej plochy nákupného parku.

„Tešíme sa, že sa nám podarilo získať takúto silnú značku do nášho nákupného strediska pod Tatrami. Je to dôkaz, že náš formát je vyhľadávaný nielen zákazníkmi, ale aj nájomcami. Je to odozva na našu neúnavnú prácu aj počas pandémie koronavírusu, kedy sa snažíme naplniť požiadavky mnohých klientov na reprezentatívny priestor za rozumnú cenu,“ hovorí Adrián Bódis, manažér  spoločnosti Immofinanz pre Slovenskú republiku.

Stop Shop v Poprade ponúka široký sortiment tovaru, od potravín až po nábytok  už aj potraviny, spotrebný tovar či módu priamo v predajni LIDL alebo cez LIDL e-shop.

Všetky prevádzky nákupného móla v Poprade dodržiavajú tie najprísnejšie hygienické štandardy pre bezpečný nákup počas aktuálne platných prísnych nariadení. Zákazníci sa tak môžu spoľahnúť, že nakúpia nielen bezpečne, ale aj pohodlne a rýchlo.

Akcie Immofinanz sa obchodujú na Viedenskej burze cenných papierov. Dnes sa obchodovali za 18,06 EUR. Za jeden rok ich cena stúpla o 1 eur. Za posledných 12 mesiacov stúpli o 11,11 %.