Borowiz: kozmické sily ochránia USA pred gaymi

Americký viceprezident Michael Richard „Mike“ Pence vyhlásil, že, navrhované americké vesmírne sily sú potrebné na ochranu Ameriky pred zahraničnými homosexuálmi. Pence predstavil podrobnosti tejto nočná mora scenár, podľa ktorého “tisíce zahraničných gayov” pristane v Spojených štátoch, prídu tam na “navonok krásnej kozmickej lodi,” a budú “ohrozovať život v Amerike, ako ju poznáme. Píše o tom v svojom fejtóne Andy Borowitz v magazíne The New Yorker.

Americký viceprezident Mike Pence urobil vo štvrtok dôležité vyhlásenie v Pentagone. Podľa neho sú navrhované americké vesmírne sily nevyhnutné na ochranu Ameriky pred zahraničnými homosexuálmi. “Dnes stojím pred vami, aby ste povedali: táto krajina je napadnutá zahraničnými homosexuálmi,” povedal Pence s odvolaním sa na zhromaždené vojsko. “Iba kozmické sily nás budú môcť ochrániť pred týmto nepredstaviteľným zlom.” Pence predstavil podrobnosti tejto nočná mora scenár, podľa ktorého “tisíce zahraničných gay” pristane v Spojených štátoch, prísť tam na “navonok krásne kozmickej lode,” a budú “ohrozovať život v Amerike, ako ju poznáme.” “Povedzme napríklad, že títo zahraniční homosexuáli môžu mať ľudskú podobu,” povedal. “A čo im zabráni v tom, aby sa dostali do bežných pekární a začali piecť koláče pre svadby rovnakého pohlavia?” “A poviem vám, čo ich zastaví,” povedal a zastavil sa, aby dosiahol dramatický efekt. – “Vesmírne sily”.

V Bielom dome spravodajca televíznej stanice CNN Jim Acosta sa opýtal tlačovej tajomníčky Sarah Sanders na to, ako Pence rozpracoval svoju teóriu existencie mimozemských gayov.”Nikto nemá väčšiu kvalifikáciu pre posúdenie života na iných planétach, ako Mike Pence, zdôraznila.