Slovenský startup je sociálna platforma Joynup

BRATISLAVA – Slovenský startup prichádza s unikátnym sociálnym vyhľadávačom, ktorý ľudí spája virtuálne, zároveň podporuje reálny život a osobné stretnutia. Finančné noviny o tom informovala Janka Marczellová.

Okrem mnohých benefitov užívatelia Joynup môžu vďaka tejto platforme celkom slušne zarobiť!

Portál Joynup prepája ľudí, firmy, aj ich budúce aktivity. Jeho jedinečnosť spočíva v tom, že zatiaľ neexistuje iná aplikácia, kde môžete navzájom zdieľať svoje najbližšie plány a navyše bez toho, aby vás zahltila reklama, ktorá vyskakuje doslova na každom kroku a obťažuje ľudí.

V dnešnej dobe je čím ďalej náročnejšie získať pozornosť užívateľov internetu. „Dôkazom je, v poslednom období, až 500 percentný nárast adblocekrov,“ približuje podnikateľ.

Online reklama totiž ľudí oberá o čas a navyše zadarmo. Joynup chce problém nezáujmu o digitálny marketing vyriešiť prerozdeľovaním príjmov pre reagujúcich členov prostredníctvom vlastnej kryptomeny, zameniteľnej za peniaze, s názvom JOY token. „Máme výborné možnosti cielenia reklamy a možnosti pokladať užívateľom otázky. No ozajstný záujem o naše “platené správy“ začne až  asi od 100.000 užívateľov.

Najdôležitejšie je získať verných užívateľov, ktorí sa nielenže zaregistrujú a počkajú kým sa Joynup v ich lokalite dostatočne rozšíri, ale prípadne pomôžu so šírením komunity, za čo ich, samozrejme, ihneď odmeňujeme,“ vysvetľuje zakladateľ Joynup. Používatelia, ktorí odpovedia na reklamu alebo
prieskumy, sú motivovaní odmenou, čo marketérom dáva príležitosť cieliť a osloviť konkrétne publikum.

Aktuálne má Joynup viac ako dvadsaťtisíc členov v rôznych lokalitách. „Čím viac členov Joynup má v nejakej lokalite, tým väčší zmysel dáva. Viac ľudí sa vie dohľadať a prepojiť, napr. cez budúce aktivity, viac ľudí sa vie inšpirovať tým, čo sa okolo nich deje, to spôsobuje väčší záujem o naše platené správy zo strany firiem a to zasa znamená väčší zárobok pre reagujúcich členov,“ ozrejmuje Richard Olšovský.